Вівторок, 19.03.2024, 11:45

Вітаю Вас Гість | RSS

В Магдалинівській середній школі головну увагу зосереджено на питаннях зміцнення навчально-матеріальої бази, забезпечення умов для навчання школярів, організації трудового навчання, виховання, суспільно-корисної продуктивної праці, оздоровлення, поліпшення матеріально-побутових умов вчителів.

http://4Завдяки активному співробітництву ради по народній освіті, адміністрації школи, керівників базових господарств, батьків вдалося розв‘язати ряд важливих питань. Для школи закуплено комп‘ютерний клас. Значну увагу приділено створенню нормальних умов роботи. Проте найголовніше, звичайно, кадри. На 1989 рік школа була повністю укомплектована педагогічними кадрами з відповідною освітою. У ній працював сильний педагогічний колектив, діти мали можливість отримувати міцні знання. Було багато молодих, енергійних вчителів, у тому числі чоловіків, віком від 20 до 30 років. Тоді у школі вчителювали: українську мову та літературу викладали Князькова В.І., Іванченко М.І., Приймак Н.П.; російську мову та зарубіжну літературу – Скляренко Т.М., Лимар Л.А., Гондар Т.Є.; математику – Косарєва О.П., Силкіна О.К.,  Линник В.Ф; історію – Воронкін О.М., Скляренко Г.І.; фізику Завийборода О.Г., Веприцька Т.В., Олендр П.П.; біологію – Марченко Т.В., Волошановська Т.О.; хімію, географію – Котова Л.Я.

http://7http://3Школа покликана формувати особистість. В дидактичному арсеналі вчителів багато цікавих, нестандартних форм навчання, розрахованих на те, щоб кожен учень міг виявити свої здібності. В практику увійшли уроки-лекції, уроки-семінари, диспути, концерти, конференції і таке інше.   

http://3http://1http://6Ніяк не можна віднести до другорядних питання розвитку фізкультури і спорту, бо від правильного їх вирішення залежить здоров‘я підростаючого покоління. В нашій школі створена належна спортивна база. Фізкультуру викладали Сипало А.І., Козуб В.О., Савгін Ю.

http://9Право на творчість, особисту відповідальність, взаємо вимогливість, на визнання вкладу кожного у результат роботи цілого колективу – ось що було характерним для Магдалинівської середньої школи 1984-90рр. Тут орієнтують учнів не на легкодоступні результати, а на щоденну клопітку навчальну працю. Змінюється на краще і стиль взаємостосунків вчителів і учнів. Він стає гуманнішим, будується на взаємній довірі, доброзичливості, орієнтує на повагу до особистості школяра. В практику роботи впроваджуються елементи комунарського виховання.

http://0У школі активно велася позакласна робота. Князькові В.І. керувала літературним гуртком „Паростки” та театральним гуртком. Взагалі існувало два театральні гуртки: вчительський та учнівський, кожен з яких ставив одну виставу на рік. Членами гуртків ставилися вистави „Дикий Ангел”, „Срібна павутина”, „Голубі олені” (О.Коломієць), „Віддавали батька в прийми” (В.Канівець) та багато інших.

Працював у школі фольклорний гурток, яким керувала Наталія Павлівна Приймак. Гуртківці В.Назаренко, Д.Маручок, Ю.Талаш, Н.Семерик, І.Зозуля та інші вивчали народні обряди, звичаї, колядки, щедрівки, українські пісні, а потім відтворювали їх на сцені.

1980 -1981 н.р.

Золоті медалісти: Богомол Ася Іванівна

1981  -1982 н.р.

Золоті медалісти:

Будянський Олександр Миколайович, Горбонос Олександр Миколайович,  Лікар Володимир Іванович, Ягольник Віра Іванівна, Різник АнатолійСорисович

1982-1983 н.р.

Золоті медалісти:

Михайленко Віта Григорівна, Заєць Олег Андрійович,  Ріжко Алла Володимирівна

1983  -1984 н.р.

Золоті медалісти: Завийборода Лариса Федорівна

Срібні медалісти: Нор Таїса Анатоліївна Попришко Тетяна Валеріївна Соболевська Анастасія Володимирівна Михалінчик Світлана Олексіївна

1986 -1987 н.р.

Золоті медалісти: Кравченко Микола Михайлович, Князькова Олена Пе трівна,  Лебеденко Станіслав Васильович,  Свистун Олександр Іванович ,Срібні медалісти: Баланюк Олександр Ілліч, Завадська Ірина Михайлівна ,Капшук На талія Григорівна, Стряпан Світлана Іванівна

1987 -1988 н.р.

Золоті медалісти: Голуб Ірина Степанівна,  Сафронова Тетяна Володимирівна,  Павлюченко Валентина Володимирівна, Пойда Людмила Миколаївна

 Срібні медалісти: Іванченко Мирослава Станіславівна, Русак Олена Вікторівна ,Руденко Ігор Петрович ,Завийборода Інна Миколаївна

1988 -1989 н.р.

Золоті медалісти:

Ягольник Олександр Іванович, Ягольник Віктор Іванович

Срібні медалісти:

Силкіна Оксана Григорівна,  Мороз Світлана Іванівна, Онищенко Володимир Володимирович,  Зімен Світлана Іванівна, Кушель Олена Василівна , Дубовик Ксенія Миколаївна, Спичак Ксенія Володимирівна, Хорольська Тетяна Олександрівна

1989 -1990 н.р.

Золоті медалісти:

Горняк Ксенія Валеріанівна

 Срібні медалісти:

 Харитонов Владислав Анатолійович, Воробйов Сергій Васильович, Сипало Ірина Дмитрівна, Берекета Оксана Юріївна,  Козуб Андрій Валентинович,  Козятник Вікторія Миколаївна

 

1991 – 2010 рр.

      Перлина степова.

Там, де річка тихо шумить,

Червоніє намисто калинове,

Між широких степів стоїть

Рідне селище – Магдалинівка.

Навесні потопає в цвіту

верб, каштанів (куди вже там київським!)

Влітку ниву плекає святу,

барвінковий мій край магдалинівський.

А людей таких щирих, як тут,

Не знайдете, куди б не полинули.

Вони гарно працюють, живуть

І святкують у нас в Магдалинівці.

Україно, живи й процвітай

І пишайсь степовою перлиною.

Магдалинівко, рідний мій край,

Слався піснею солов‘їною.

                               К. Малікова.

Розвиток освіти. Протягом літа 1991 року прийнято закон „Про освіту” в Україні. В газеті „Освіта” надруковано два проекти: основний і альтернативний, Положення про середню загальноосвітню школу України. Ось ці два документи й ляжуть в основу діяльності Магдалинівської середньої загальноосвітньої школи в подальшому.

Завідуючим районним відділом освіти на початку 90-х років працював О.В.Міщенко. Потім – А.Г.Штефан (очолює цю ділянку роботи і зараз).

Директор школи – Тетяна Василівна Кравченко.

 

http://0Кравченко Тетяна Василівна народилася 1 січня 1954 року с. Ново-Григорівка Криворізького району Дніпропетровської області. У 1961 році пішла до школи. У 1969 році закінчила Златоусівську восьмирічну школу. Дісля закінчення школи продовжила навчання у Нікопольському педагогічному училищі. У 1973 році за розподілом приїхала працювати у Магдалинівську середню школу. Два роки працювала вихователем групи продовженого дня. У 1975 році була призначена учителем початкових класів. Випустила 2 випуски учнів початкових класів. У 1976 році вступила на заочний факультет Дніпропетровського державного університету по спеціальності історія. У 1981 році будучина останньому курсі університету була призначена учителем історії та класним керівником 4-Б класу (свого). У 1982 році закінчила навчання в університеті і погодилась на пропозицію директора школи Котової Любов Яківни стати заступником директора з навчально-виховної роботи в початкових класах та викладати історію. У 1995 році була призначена директором школи.

З 1976 по 1982 рік була депутатом селищної ради. З 1998 року і по сьогоднішній день депутат районної ради.

 

Працює творчий педагогічний колектив, один з найсильніших у районі. 68 вчителів, 63 з них – основні працівники, 37 мають вищу кваліфікаційну категорію, 6 – другу, 11 – спеціалісти. Навчається у школі 1008 учнів. Нинішнє покоління разом з педагогічним колективом створює свою систему навчально-виховного процесу, широко використовуючи традиції школи та сучасні навчальні технології. У школі функціонує 60 навчальних кабінетів, методичний кабінет, бібліотека з читальним залом, 2 спортивних зали, 3 майстерні, їдальня, актовий зал. Напередодні 70-річного ювілею обладнано комп‘ютерний клас. Сьогодні діти із задоволенням працюють на сучасних комп‘ютерах, для молодших школярів готуються ігрові програми. Проведено капітальний ремонт даху та збудовано власну котельню.

http://2

http://8Створено шкільну академію наук, де творчо співпрацюють вчителі та учні.  Педагогічні працівники беруть участь і стають переможцями у щорічних конкурсах „Учитель року”, ”Класний керівник року”, ”Директор року”, „Школа року”, які проводяться в нашому районі. Вчителі Гондар Т.Є. та Завий борода О.Г. друкують розробки своїх уроків у періодичних виданнях „Нива знань”, „Все для вчителя”. Досвід вчителя початкових класів Васеко Т.С. занесено до каталогу „Педагогічна спадщина Придніпров‘я”. Учні школи активно беруть участь у шкільних, районних олімпіадах, є призери обласних олімпіад з історії, права, соціології. 50% випускників стають студентами вищих навчальних закладів. Магдалинівська школа пишається тим, що 29 вчителів, які зараз працюють, є її випускниками. В навчальному закладі вивчаються спецкурси основи економічних знань, етика і естетика. Працюють міжшкільні факультативи. Існує з 2002 року клас до вузівської підготовки при Дніпропетровському інституті залізничного транспорту.