Четвер, 28.03.2024, 13:25

Вітаю Вас Гість | RSS

                Відділ освіти Магдалинівської райдержадміністрації

align=

 Начальник відділу освіти Штефан Анатолій Григорович

Сьогодні, як для міста, так і для села найбільш актуальною є проблема доступності кожної молодої людини до якісної освіти.

Настав час від популістських гасел щодо підтримки сільської школи перейти до конкретних організаційних дій у вирішенні проблем сільської дитини.

В нашому районі збережена мережа шкіл, позашкільних і дошкітильних закладів. На сьогодні функціонують 25 ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 – І-ІІ ступенів, 2 – І ступеня; 3 позашкільні установи (Будинок дитячої творчості, станція юних натуралістів, дитячо-юнацька спортивна школа); 15 дошкільних закладів.

Суперечність розвитку сільської школи полягає в неможливості забезпечення всього спектру освітніх послуг на рівні кожної окремої школи. Тому ми пішли по шляху створення на базі районної школи міжшкільних факультативів, де всі бажаючі учні 8-11-х класів з шкіл району мають можливість систематизувати і поглибити свої знання з основ наук.

На базі Магдалинівської ЗСШ також, в залежності від потреби та фінансової можливості,  працює клас довузівської підготовки старшокласників (10-11 класи) і в ньому також навчаються учні з різних шкіл.

Наявність в районі населених пунктів, в яких немає шкіл, ставить перед нами проблему забезпечення підвозу дітей на навчання. В районі успішно вирішується програма "Шкільний автобус"  

                                                                                                                                

Сьогодні ми багато говоримо про те, що школа на селі стає практично єдиним освітньо-культурним центром. Але можливості школи багаторазово зростуть, якщо об'єднати зусилля освітян і всієї територіальної громади.

В нашому районі започатковано створення так званих соціально-педагогічних комплексів. Ініціаторами виступають селища і сільські ради. Мета – об'єднання зусиль педагогічних колективів закладів освіти, членів трудових колективів організацій та батьківської громадськості по забезпеченню належних умов навчання і виховання дітей та учнів в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, а також організація та проведення урочистостей з нагоди державних свят, культурно-масових заходів, спортивних свят і змагань в закладах  освіти, культури та в установах і організаціях, а завдання – допомогти школі у вирішенні її проблем.

В останні роки в школах району особлива увага приділяється розвитку творчої обдарованості учнів. Ефективно така робота здійснюється в Магдалинівській, Личківській, Першотравенській, Жданівській, Казначеївській і інших школах, де створені шкільні академії наук, учні навчаються в різних секціях, проводять під керівництвом учителів науково-дослідницьку роботу, беруть участь у проведенні днів науки, захищають свої роботи. Є учні з цих шкіл, які є переможцями конкурсів-захистів творчих робіт у Дніпропетровському відділенні МАН України, інших конкурсів. Наприклад, Коваль Ольга з Радянської ЗСШ, Здоровець Ксенія, Онацький Владислав (Магдалинівська ЗСШ); а Пророка Галина (Личківська школа, 11 кл.) стала переможцем конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика і інших.

Члени шкільних МАН є активними учасниками обласних олімпіад.Переможцями обласних олімпіад з російської мови стали Міщенко Дар'я і Скляренко Леся (Магдалинівська ЗОШ), з біології – Борщенко Любов (Магдалинівська ЗОШ ).

Нові підходи до організації роботи сільської школи потребують змін у системі науково-методичної роботи з педагогічними кадрами. Для цього ми створюємо на базі опорних шкіл так звані методичні центри. Зокрема, по впровадженню нових інформаційних технологій. Поскільки вже в 25-и школах району є сучасні комп’ютерні класи, постала потреба впровадження комп’ютерної техніки в управлінську діяльність керівників шкіл, для освоєння технологій комп’ютерної підтримки викладання основ наук.

Потреба в спілкуванні, обміні досвідом, колективній інноваційній діяльності стали основою організації навчання різних категорій педпрацівників. Традиційними в районі стали: "Дні директора в школі", "Семінари-практикуми" (різної тематики і з комп’ютерною підтримкою), заняття в "Школі молодого директора", в "Школі молодого вчителя".

Зараз в школах району активно впроваджуються інтерактивні технології навчання. окремі вчителі і цілі педагогічні колективі накопичили цінний досвід модернізації організаційних основ, змісту освіти, у сфері ціннісної переорієнтації виховного процесу. Лідерами в цій справі є колективи Личківської, Магдалинівської, Жданівської, Оленівської, Котівської і інших шкіл.

Педколективи  всіх шкіл району творчо співпрацюють між собою, діляться надбаннями з питань науково-методичного, інформаційно-аналітичного забезпечення особистісно орієнтованого навчання; діляться досвідом створення нових моделей і технологій навчання, використання сучасних засобів навчання, формами моніторингу ефективності і результативності навчально-виховного процесу та розвитку творчих здібностей школярів. 

Закладається фундамент переходу старшої школи до профільного навчання. Розроблена регіональна комплексна програма переходу до профільного навчання, затверджена розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.03.2003 р. №194-р. Зараз профільне навчання старшокласників організовано в 7 школах району, для цього розроблені програми, зокрема, по технологічному профілю ("Основи менеджменту", "Слюсар-електромонтажник", 10-11 кл.), по гуманітарному профілю ("Історія України" 11 кл.). 

В районі успішно вирішуються питання харчування і оздоровлення дітей, проводиться робота по забезпеченню соціального захисту школярів і учнів. 

Приорітетні напрямки економічного розвитку регіону | Програма розвитку району на 2009 рік 
Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua



РАЙОННІ ПРОГРАМИ, 
ЯКІ ПРИЙНЯТІ МАГДАЛИНІВСЬКОЮ РАЙОННОЮ РАДОЮ 
ТА ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КОНТРОЛІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ ТА 
В УПРАВЛІННІ ЕКОНОМІКИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


ЕКОНОМІКА ТА СОЦІАЛЬНА СФЕРА

Аналіз соціально-економічного становища району за 2008 року свідчить, що в більшості галузей господарського комплексу і сфер діяльності району зберігаються позитивні тенденції економічного зростання та забезпечено виконання показників програми.
Зайнятість населення та ринок праці. Протягом 2008 року створено 393 нових робочих місць, що становить 196,5 % від річного завдання.
В розрізі галузей та сфер діяльності:
промисловість – 89; сільське господарство-80; будівництво – 1; оптова і роздрібна торгівля – 67; інші – 16.
Середньомісячна заробітна плата по району складає 1437грн., що на 34,6% більше проти початку року. Співвідношення заробітної плати і прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (669грн.) становить 237,7%. По області середньомісячна заробітна плата складає 1871грн. (співвідношення заробітної плати і прожиткового мінімуму 279,7%).
Заборгованість по заробітній платі відсутня.
Чисельність осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості з початку року в порівнянні з аналогічним періодом 2007 року збільшилась на 103 чол. і становить 1500 чол. Рівень зареєстрованого безробіття - 3,3% (у 2007 році становив 2,3%).
Станом на 01.01.2009 року чисельність незайнятих громадян становить 696 чол., що на 223 чол. більше ніж у 2007 році.
Працевлаштовано 389 чол., або 25,9% загальної кількості незайнятих громадян, які звернулися до центру зайнятості у пошуку роботи (на 3,0% менше ніж у минулому році). В громадських роботах взяло участь 238 чол., що становить 108,7 % порівняно з 2007 роком.
Навчалося, перенавчалося та підвищувало кваліфікацію за направленням центру зайнятості 99 чол. безробітних, що становить 112,5% порівняно з минулим роком. 
На виплату допомоги по безробіттю, допомоги в період професійної підготовки витрачено 1554,0 тис. грн.
З початку року до Пенсійного фонду України в Магдалинівському районі надійшло коштів в сумі 42142,6 тис. грн., що становить 103,8 % до плану.
Заборгованість минулих років по виплаті пенсій, призначених особам, які відносяться до пільгової категорії (список №2) складає 11,6 тис. грн., з початку року скоротилась на 5,2 тис. грн. Погашення заборгованості здійснюється за рахунок спецфондів. Заборгованість минулих років по регресним вимогам становить 2,8 тис. грн.. 
Працівниками управління в 2008 році проведено 67 перевірок, із них юридичних осіб – 66, фізичних – 1.
Застосовано фінансових санкцій до 12 підприємств на суму 2259,0 тис. грн. Накладено 5 адмінштрафів на суму 884 грн.
Всього зареєстровано платників податку – 1639 чол., із них:
юридичних – 656чол.;
фізичних – 983чол.
Платників, які працюють на спрощеній системі - 696чол., із них:
67 - фіксований податок громадян – підприємців,
Найманих – 0 чол.
Платників єдиного фіксованого податку -629 чол., із них:
62 – юридичні осіб, 118 - найманих осіб.
Всього в районі налічується 10,2тис. пенсіонерів. Середній розмір пенсії становить 772,89 грн., що становить 53,78 % до середньої зарплати. Зростання розміру середньої пенсійної виплати з початку року становить 19,07%. Порівняно з минулим роком середній розмір пенсії зріс на 41%.

Освіта. В районі функціонує 30 загальноосвітніх навчальних закладів освіти, 25 – загальноосвітніх школи І-ІІІ ступеня, 3 – І-ІІ ступеня, 2 загальноосвітні школи 1 ступеня, в яких навчається 3886 учнів, 16 дитячих дошкільних закладів та 1 професійно-технічний навчальний заклад. В 2008-2009 навчальному році в районі класи-комплекти не створені, а для 67 учнів організоване індивідуальне навчання.
У 2008-2009 навчальному році педагогічні колективи шкіл району працюють на IV (корегуючому ) етапі обласної науково-методичної проблеми "Педагогічні стратегії розвитку інноваційної особистості".У ході роботи адаптується, корегується використовується досвід, напрацьований педколективами за попередні роки.
Зараз в районі працює 16 дошкільних закладів, в яких навчається 570 дітей (це 41% від загальної кількості дітей дошкільного віку). 
Охоплення дітей 5-річного віку підготовкою до школи становить – 94%. (у школах, на території яких відсутні дитячі навчальні заклади, запроваджено з 1 вересня групи дошкільної підготовки).
Відділ освіти РДА, методичний кабінет Магдалинівського району зосереджували свою діяльність на створення умов для ефективної діяльності установ освіти району. Робота педагогічних працівників була спрямована на пошук шляхів та методів реалізації завдань Національної доктрини розвитку освіти в Україні, забезпечення рівного доступу молоді до якісної освіти.
У 2008-2009 навчальному році педагогічні колективи шкіл району працюють на IV (корегуючому) етапі обласної науково-методичної проблеми "Педагогічні стратегії розвитку інноваційної особистості". У ході роботи адаптується, корегується; використовується досвід, напрацьований педколективами за попередні роки.
Для працівників дошкільних установ – з питань забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, організації фізкультурно-оздоровчої роботи, забезпечення реалізації освітньої-виховних завдань у різновікових групах дошкільного закладу, керівництва дидактичними іграми в дитячому садку.
В районі продовжено роботу соціально-педагогічних комплексів. Мета їх – об'єднання зусиль педагогічних колективів, членів трудових колективів організацій та батьківської громадськості по забезпеченню належних умов навчання дітей та учнів в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, а також організація та проведення урочистостей з нагоди державних, культурно-масових заходів, спортивних свят і змагань в закладах освіти, культури та в установах і організаціях; а завдання – допомогти школі у вирішенні її проблем навчання і виховання. 
Зроблено суттєві кроки щодо переходу на новий зміст навчання, його варіативність (з метою до професійної підготовки дітей), відповідність вимогам сучасного суспільства. Учні 8-х класів розпочали навчання за новими програмами, підручниками. 
Триває згідно Галузевої програми на період 2008-2010 р.р. та навчальних планів, які дають змогу комплектувати старші класи за напрямами диференціації: природничо-математичним, філологічним, суспільно-гуманітарним, художньо-естетичним, технологічним, спортивним розроблення програмно-методичного забезпечення профільного навчання. Зміст профільного навчання забезпечується також різнопрофільними предметними та курсами за вибором, які введені в навчальні плани, планується відкрити міжшкільні факультативи (суботня школа), створити профільні освітні округи.
Із 19 класів для десятикласників в навчальному році було створено 2 суспільно-гуманітарних класи (Магдалинівська, Оленівська школи), 4 технологічних класи (Магдалинівська, Гупалівська, Казначеївська, Очеретуватівська), природничий клас в Магдалинівській ЗОШ, філологічні класи у Шевській та Почино-Софіївській ЗОШ.
Із 24 класів для одинадцятикласників створено 1 суспільно-гуманітарний клас (Радянська ЗОШ), 5 технологічних – (Магдалинівська, Гупалівська, Казначеївська, Очеретуватівська, Приютська, Чернетчинська), 1 природничий клас – (Оленівська школа), філологічний – (Почино-Софіїська ЗОШ).
У квітні місяці Українським центром оцінювання якості освіти було проведено незалежне оцінювання якості освіти випускників шкіл України. 
З Магдалинівського району виявили бажання пройти незалежне оцінювання 429 випускників, з них 93 – випускники минулих років.
За даними близько 41% випускників зарахували результати тестування, як підсумкову державну атестацію, в тому числі чотири медалісти.
Результати, які отримали випускники цього року при незалежному оцінюванні засвідчують, що при належній підготовці до тестування, практично підтверджується рівень навчальних досягнень, виставлений навчальним закладом, а окремі учні отримали навіть кращий результат. 
Станом на 20 серпня 2008 року забезпеченість підручниками учнів 1-11-х класів з фондів шкільних бібліотеки становить 90 %, забезпеченість 1-4 класів – 98% (враховуючи старіші роки видання), забезпеченість 5-9-х класів – 90 % (без 8 класу), 10-11-х класів – 78 %. Для більш повного забезпечення учнів навчальною літературою будуть використовуватися підручники більш старіших років видання.

Соціальний захист населення. З початку року забезпечено реалізацію основних завдань державних програм соціального захисту сімей з дітьми, малозабезпечених сімей та інвалідів з дитинства.
За січень-грудень поточного року з державного бюджету виплачено допомоги на суму 10670,07 тис. грн., в тому числі:
- державна допомога сім’ям з дітьми незастрахованим особам складає 5995,8 тис. грн., застрахованим – 2129,2 тис. грн. Всього отримувачів 1884чол. Звернулось за допомогою з початку року 1715 чол. із них призначено у поточному році 1653;
- кількість одержувачів допомоги у мінімальному розмірі 841 чол.;
- тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів –241,5 тис. грн. 69чол.;
- державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям 513,6 тис .грн. призначено 62 одержувачам;
- державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам до 16 років 1789,97 тис. грн. виплачується 268 чол.;
За січень – грудень 2008 року нараховані пільги на суму – 2674,8 тис. грн., перераховано – 2669,4 тис. грн.
Надано одноразову матеріальну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету 297 громадянам, які опинилися в скрутному становищі на суму – 69595 грн., з них:
Інвалідам війни – 1400грн. (11 чол.), УБД – 800 грн. (6 чол) учасникам війни – 2250 грн. (6 чол.), інвалідам з дитинства – 2200 грн. (51 чол.), СПВ – 6000 грн. (23 чол.), інвалідам різних категорій – 4950 грн. (15 чол.), малозабезпеченим сім'ям – 22188 грн. (56 чол.), до відзначення свят – 18253грн. (88чол), на поховання - 1200 грн. (8чол.), інші – 9449 грн. (28 чол.).
За рахунок коштів державного бюджету надана матеріальна допомога інвалідам загального захворювання та малозабезпеченим сім’ям -3640 грн. (24 чол). 
З метою створення соціальних умов для повноцінного життя інвалідів з початку року:
- засобами пересування та реабілітації забезпечено – 209 чол.;
- працевлаштовано 10 інвалідів.
Забезпечено санаторно-курортними путівками через головне управління – 39 чол., за рахунок субвенцій – 12чол., з них:
- інваліди війни – 13 чол.,
- супровід інваліда війни І гр. – 3 чол.,
- учасники бойових дій – 11 чол., 
- учасники війни – 20 чол.,
- учасники війни –19 чол.;
- інваліди загального захворювання – 3 чол.,
- інваліди дитинства – 1чол.
- учасники ліквідації аварії на ЧАЕС –4 чол.,
- діти, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 14 чол.
Постійно щомісячно ведеться коригування обліку громадян, які мають право на пільги згідно бази даних ЄДАРП. Так, станом на 01.01.2009р. всього пільгових категорій населення з урахуванням однієї пільги становить – 9645 чол.
Виплачено пільги готівкою на 1 тону вугілля інвалідам Великої Вітчизняної війни – 17 чол. на суму 9,9 тис. грн.; учасники бойових дій – 19 чол., на суму 8,3 тис. грн.; учасники Великої Вітчизняної війни – 485 чол. на суму 140,7 тис. грн., ЧАЕС і МВС – 14 чол. на суму 4.1 тис. грн., профознака – 12 чол. на суму 7,0тис.грн.
Виплачено пільги готівкою на 2 тону вугілля 505 чол. на суму 153,9 тис. грн.

Служба у справах дітей. Станом на 06.01.08 на обліку в службі у справах дітей РДА перебуває 148 дітей (Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту № 1386 від 13.04.2007 року). Серед них: 

33 дітей перебувають в закладах області на повному державному утриманні і підлягають усиновленню;
3 дітей виховуються в прийомних сім’ях і підлягають усиновленню;
3 дітей виховуються в будинках сімейного типу і підлягають усиновленню;
6 дітей перебувають в закладах області на повному державному утриманні, не підлягають усиновленню;
38 неповнолітні, які виховуються у сім’ях, та не забезпечені необхідними умовами для життя, навчання, виховання та розвитку;
2 неповнолітніх, які залишають сім’ю, виховний заклад;
63 дитини-сироти і діти позбавлені батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів та піклувальників.
З питань опіки, піклування та усиновлення: 
- 20 дітей поставлено на первинний облік діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
- 2 дітей влаштовано до будинків сімейного типу;
- 3 дітей влаштовано на спільне проживання та виховання в прийомні сім’ї;
- 7 дітей влаштовано під опіку в сім’ї громадян;
- 3 громадян перебуває на обліку кандидатів в усиновлювачі;
- 2 дитини усиновлено іноземними громадянами;
- 3 дітей усиновлено громадянами України.
Створено 2 прийомні сім’ї, до яких влаштовано на виховання та спільне проживання 6 дітей. 
За даний період службою у справах дітей РДА перевірено умови утримання, проживання та виховання в 35 функціонально-неспроможних сім’ях з метою соціального захисту та профілактики правопорушень серед дітей. В результаті перевірки встановлено: 
- 3 неповнолітніх, які потребують соціально-правового захисту, влаштовано до дитячого відділення центральної районної лікарні;
- підготовлено 6 справ на позбавлення батьківських прав батьків по відношенню до 9 дітей, 4 батьків позбавлено батьківських прав по відношенню до 6 дітей;
- на 8 батьків підготовлено матеріали на притягнення до кримінальної відповідальності;
- на 12 батьків підготовлено матеріали на притягнення до адміністративної відповідальності.
В рамках обласної акції щодо надання адресної допомоги та підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, службою у справах дітей РДА з нагоди Дня знань всім дітям зазначеної категорії вручено шкільні набори, першокласникам – ранці.
Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений ряд акцій, які спрямовані на захист прав сім’ї перед суспільством, соціальну адаптацію молоді та молодих сімей, їх самореалізацію та самовизначення. Для реалізації цих заходів було виділено з місцевого бюджету 3000грн.

Культура. Мережа культосвітньої галузі утримується на попередньому рівні і складає: 

- 26 клубних закладів;
- 30 бібліотек, з них 28 в сільській місцевості;
- дитяча музична школа з філіалом в с. Котовка;
- районний народний історико-краєзнавчий музей ім. Д.Т. Кулакова, історичний музей с. Котовка. 
Впродовж року проведено такі організаційні та культурно-масові заходи:
- проведено заходи щодо святкування Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій»- зустріч з письменниками України;
- проведено тематичні вечори, мітинги, концерти, години пам’яті, факельна хода до Дня Перемоги; 
- проведено зональний семінар-практикум «Особливості діяльності клубу з урахуванням інтересів та потреб різних категорій населення» за участю працівників клубних установ району та гостей з Петриківського, Царичанського та Новомосковського районів;
- проведено годину спілкування «Життя людини-найвища цінність»;
- проведено концерт до Дня матері та міжнародного Дня сім’ї;
- проведено заходи до Дня Європи «На шляху до Європейського Союзу»;
- прийняли участь у заключному концерті фестивалю «Душі криниця» дует Баранець Ольга і Оксана с.Чернеччина та вишивальниці сім’ї Куницьких с.Шевченківка; 
- проведено святковий концерт з нагоди 50-річчя створення Магдалинівського РЕМ;
- прийняли участь в обласному дні керівника-менеджера для директорів і методистів ЦБС області «Менеджмент якості – шлях до успішної бібліотеки»; 
- проведено академічні концерти учнів музичної школи по відділам;
- проведено випускні іспити та випускний вечір;
- проведено конкурс юних виконавців «Ранкова зоря»;
- продовжується підготовка матеріалів з координування пам’яток археології;
- проведено урок духовності з отцем Сергієм;
- поетична година до 85 річчя з дня народження Г.Бойка;
- проведена робота громадської приймальні управління юстиції та бібліотеки;
- проведені міні-виставки «Спогади про визволення»,та години пам’яті «Ціна визволення» до дня партизанської слави та річниці визволення району;
- 26 вересня проведено святковий ярмарок;
- 27 вересня – Мітинг до 65-річниці визволення Магдалинівщини;
- 30 вересня проведений концерт до Дня музики;
- 1 жовтня - концерт учнів музичної школи до Міжнародного дня музики;
- 6 жовтня - інформаційна година «Права молоді в Україні»;
- 9 жовтня - бесіда «Захищеність прав людини в правовій державі»;
- Жовтень 14 - 15 - години народознавства „У рідних барвах веселкових”, „Осінній цикл свят українського народу”;
- 22 жовтня - дискусія „Мій правильний вибір”;
- 23 жовтня Циркова програма;
- години інформування до 75-их роковин Голодомору;
Листопад :
- заходи з нагоди 75-их роковин Голодомору 1932-1933 рр. акція «33 хвилини»;
- День працівника соціальної сфери;
- День працівника с/господарства, День сіл;
- концерт „Творчість російських композиторів ХІХ століття”;
- заходи до 230-річчя від дня народження Г.Квітки-Основ’яненка;
- заходи „Правда народного життя” до 100-річчя з дня народження 
- І.Нечуя-Левицького;
- день вшанування пам’яті жертв голодомору;
- районний конкурс „Міс Аліса”;
Грудень:
- День місцевого самоврядування;
- День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС;
- День міліції;
- новорічні привітання працівників підприємств;
- новорічний концерт, відкриття новорічної ялинки;
- години народознавства „Народні вірування”;
- Літературні огляди „Світ почуттів і роздумів М.Вовчка”
- „Трагізм життєвої долі М.Хвильового” до 115-річчя від дня народження.

Правоохоронна діяльність. У ході проведених заходів на території району в 2008 р. було виявлено і зареєстровано 311 злочинів по всіх напрямках роботи, проти 332 в 2007 році (-21). Із яких, по 251 злочину особи встановлені, проти 256 в 2007 р., та зупинено 86 кримінальних справ за п. 3 ст. 206 КПК України, проти 111 в 2007 р. Розкриття по пред'явленому обвинуваченню становить 74,5 %, а в 2007 році 69,8 %. По загальнокримінальній лінії виявлено 264 злочини проти 291 в 2007 році, (-27), із яких по 207 злочинах особи встановлені, проти 228 в 2007 р., та 78 зупинено за п. 3 ст. 206 КПК України, проти 92 в 2007 р. Розкриття по пред'явленому обвинуваченню по загально кримінальній лінії становить 72,6 %, а в 2007 році 71,3 %. 

У 2008 році виявлено 79 тяжких злочинів, в 2007 році 105 злочинів, із яких по 56 злочинах особи встановлені, проти 80 в 2007 р. Розкриття по пред'явленому обвинуваченню тяжких злочинів становить 66,7%, а в 2007 році 64,5 %. 
В поточному періоді виявлено 47 злочинів по лінії економіки, в 2007 році було виявлено 41 злочин. Розкриття по пред'явленому обвинуваченню по лінії економіки становить 84,6%, проти 59,6 % в 2007 році.
За вказаний період виявлено 22 злочини скоєні в громадському місці та 13 злочинів скоєних на вулиці, в той час, як в 2007 р. було виявлено 12 злочинів скоєних в громадському місці, та 7 злочинів скоєні на вулиці.
Зареєстровано 12 злочинів скоєних неповнолітніми, в 2007 році – 13.
В 2008 році скоєно 15 злочинів в групі осіб, в 2007 році - 18. 
Виявлено та зареєстровано 26 злочинів скоєних раніше судимими особами, проти 18 в 2007 р. 
Виявлено та зареєстровано 40 злочинів скоєних особами в стані алкогольного сп’яніння, проти 33 в 2007 р.
Виявлено та зареєстровано 3 вбивства, 3 розбійні напади, 8 грабежів – по всім злочинам особи встановлені та пред’явлено обвинувачення. 
У ході проведення комплексу оперативно - профілактичних заходів, виявлено 45 злочинів пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, в 2007 р. – 45.
Виявлено 7 злочинів, пов'язаних з незаконним зберіганням і носінням вогнепальної зброї, в 2007 р. – 7.

Протягом поточного року керівництвом Магдалинівського РВ УМВС були вжиті заходи щодо забезпечення конституційних прав і законних інтересів громадян, зміцнення обліково – реєстраційної дисципліни, поліпшення стану реагування на повідомлення кримінального характеру та дотримання законності при їх розгляді