Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Файли » Школи

Районна шкільна спартакіада 2009-2010 н.р.
15.04.2010, 09:52

В рамках проведення районної шкільної спартакіади 2009-2010 н.р. в І кварталі поточного року були проведені змагання з футзалу, шашок, баскетболу (зональні та фінал), «Нумо, хлопці!» серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл району. Так, в січні відбулися змагання з футзалу. 21 січня пройшов фінал цих змагань. Першість виборола команда Магдалинівської ЗОШ (директор школи Полякова Т.Г., вчитель фізкультури Зозуля Ю.П.). Срібло – в команди Радянської ЗОШ (директор школи Панько З.Д., вчитель фізкультури Суршко Г.В.). Третіми були юні футзалівці Ковпаківської ЗОШ (директор школи Мастіпанова О.М., вчитель фізкультури Северин В.С.).
В змаганнях «Нумо, хлопці!», які проходили 11 лютого, взяло участь 12 збірних команд ЗОШ району. Юнаки мірялися силами в 5 видах програми: підтягування на високій перекладині, стрибках у довжину з місця, стрільбі з пневматичної гвинтівки, естафети «тачки» та «дружні носії». Третє загальнокомандне місце зайняла збірна команда Оленівської ЗОШ (директор школи Лобанова С.В., вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Бажан М.В.). Другими були юнаки Магдалинівської ЗОШ (вчитель предмету «Захист Вітчизни» Дусик В.О., вчителі фізкультури Сипало А.І., Суршко Г.В.). Командою-чемпіоном змагань стала збірна команда Гупалівської ЗОШ (директор школи Чернеченко Л.О., вчитель фізкультури та предмету «Захист Вітчизни» Гида В.В.).
18 лютого 10 збірних команд мірялися силами на традиційному районному турнірі з настільного тенісу пам’яті братів-партизанів Гейків, який за традицією проходить в Котовській ЗОШ. Третьою була команда Заплавської ЗОШ (директор школи Войтенко Г.М., вчитель фізкультури Федорченко С.Г.). Друге місце посіла команда Шевської ЗОШ (директор школи Киричок І.А., вчитель фізкультури Прудкосвист В.М.). Переможцем змагань стала команда господарів – Котівська ЗОШ (директор школи, вчитель фізкультури Лашко А.С.).
7 збірних команд-переможців зональних змагань 11 березня в приміщенні районного будинку дитячої творчості зустрілися у фінальній частині змагань з шашок. Першість виборола команда Гупалівської ЗОШ; другими були юні спортсмени Заплавської ЗОШ; третє місце посіла команда Шевченківської ЗОШ (директор школи Гемай А.П., вчитель фізкультури Тулєнцев С.О.).
Напередодні весняних шкільних канікул, 18 березня, відбувся фінал районних змагань з баскетболу (окремо серед юнаків та дівчат). Як і в попередні роки, свою перевагу вкотре довели юні баскетболісти Оленівської (юнаки) та Шевської ЗОШ (дівчата). Друге місце серед юнаків зайняла команда Магдалинівської ЗОШ. Бронзу виборола команда Жданівської ЗОШ (директор школи Крячун О.В., вчитель фізкультури Голубенко В.Ю.). Серед команд дівчат другою стала Оленівська ЗОШ; третє місце посіла команда Пролетарської ЗОШ (директор школи Суржко Р.О., вчитель фізкультури Ерстенюк Т.М.).
Усім командам-переможцям та призерам були вручені грамоти відділу освіти райдержадміністрації.
Хотілося подякувати за суддівство змагань тренерам-викладачам Магдалинівської ДЮСШ Халатуру В.В., Зозулі Ю.П. (футзал); директору ДЮСШ Осадчому В.А. (футзал, баскетбол), головному судді змагань Сипалу А.І., директору спорткомплексу «Мрія» Кривошеї В.В., директору Магдалинівського РБДТ Кравченко В.І., медичним працівникам Магдалинівської ЦРЛ за сприяння у проведенні змагань.
До закінчення навчального року залишилося ще два місяці. Поряд з навчально-виховним процесом продовжується і шкільне спортивне життя. Попереду ще багато спортивних змагань як районного, так і обласного рівня, які в цьому році присвячені 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Всім бажаємо міцного здоров'я, успіхів та досягнень. До нових зустрічей на спортивних майданчиках. Нехай щастить!