Четвер, 28.05.2020, 14:09

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Архів матеріалів
З діагнозом грип та ГРВІ потрапили до лікарні 115 вихованців школи-інтернату селища Котовка Дніпропетровської області. У п'яти з них медики вже підтвердили ознаки каліфорнійського грипу. Масову хворобу в Котовській школі-інтернаті зафіксували через тиждень після закінчення карантину. Велику частину вихованців на час вимушених канікул забирали додому родичі. Коли діти повернулися, у десяти з них була висока температура, розповів директор закладу. Хворих відправили додому лікуватися того ж дня, проте інфекція поширилася по закладу. І вже за декілька днів з ознаками застуди один за одним потрапили до лікарні 115 з 160 вихованців школи. 51 вихованця інтернату у важкому стані доправили до обласної лікарні. У п'яти з них медики підтвердили грип А/H1N1. Лікарі говорять, що діагноз встановили своєчасно, тому після прийому "Таміфлю" стан дітей покращується. Хвороба швидко поширилася через те, що діти знаходилися в замкнутому приміщенні, упевнені лікарі. Чому медперсонал школи-інтернату відразу ... Читати далі »
Переглядів: 585 | Додав: mrda | Дата: 10.12.2009 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки України (МОН) внесло зміни до навчальної програми з української літератури для 5-9 класів загальноосвітніх шкіл

Як повідомляє прес-служба МОН, відповідно до наказу № 826-оп від 06.11.2009 року "Про створення робочої групи щодо внесення змін до навчальної програми з української літератури" з метою розвантаження програми та з урахуванням громадської думки щодо виховної та естетичної вартості окремих програмових художніх творів авторським колективом був переглянутий зміст навчальної програми і внесені зміни.

Зокрема, з програми вилучено твір Є. Дударя "Червона Шапочка", притчу І. Липи "Мати", зменшено кількість поетичних творів для вивчення напам'ять (6, 9 класи) та ін.

Нова програма з української літератури.

Всі навчальні програми для для загальноосвітніх навчальних ... Читати далі »

Переглядів: 729 | Додав: mrda | Дата: 08.12.2009 | Коментарі (0)Науково-методичний Центр Дистанційного навчання АПН України при Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара запрошує абітурієнтів 2010 року на підготовку до тестувань з іноземної (англійської) мови, хімії, географії, української мови та літератури. 

Підготовка буде здійснюватись у дистанційній формі сумісно з Регіональним центром моніторингу освіти Центру довузівської підготовки Дніпропетровського національного університету. 


Бажаючі навчатись можуть отримувати необхідні навчальні матеріали або через мережу Інтернет, або електронною поштою, знайомитись із зразками правильного виконання завдань, самостійно виконувати контрольні завдання, надсилати їх на перевірку в Центр дистанційного навчання, отримувати коментарі щодо якості виконання завдань, необхідні пояснення у разі наявності помилок, додаткові завдання для закріплення знань. При успішному виконанні запропонованих завдань будуть надсилатись нові завдання з поступовим збільшенням рів ... Читати далі »
Переглядів: 839 | Додав: mrda | Дата: 08.12.2009 | Коментарі (0)

На цій сторинці розміщуються матеріали з досвіду роботи учасників форуму, які будуть опубліковані в журналі "Відкритий урок” №2/2010
 

Відповідно до Умов участі у Форумі педагогічних ідей "УРОК", усі учасники Форуму отримають поштою Сертифікат автора на публікацію матеріалу в журналі "Відкритий урок: розробки, технології, досвід".

Увага! Реєстрація робіт для публікації в журналі №2/2010 триває до 31 грудня 2009 року включно.

 

 

 

Учасники Форуму педагогічних ідей "УРОК"
(Розділ практика - лютий 2010)

*****

Назва: Методические рекомендации по формированию читательского интереса и формированию техники чтения во 2 классе. (Рос. мова.)

Автори: Авраімова О. А., Воскобійник Н. М., учителі початкових класів, Донецька гімн ... Читати далі »
Переглядів: 1417 | Додав: mrda | Дата: 06.12.2009 | Коментарі (0)

Форум педагогічних ідей - УРОК
 
Журнал "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" надає можливість кожному
педагогу опублікувати на сторінках видання власні авторські матеріали.
 
Всі роботи, що надійдуть до редакції у рамках "Форуму педагогічних ідей "УРОК"
будуть опубліковані у журналі.
 
Усі учасники "Форуму" отримають на поштову адресу сертифікат про публікацію
матеріалу в журналі "Відкритий урок: розробки, технології, досвід"
 
Докладніше на сторінці "Форуму":
 
 
Переглядів: 1687 | Додав: mrda | Дата: 06.12.2009 | Коментарі (1)

Тестування з усіх предметів пройде з 2 червня по 23 червня 2010 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) будуть оприлюднені до 14 липня 2010 року
 

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, у Міністерстві освіти і науки України затверджено наказ №1081 від 1 грудня 2009 року ″Про зміни в термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2010 році.″

У цьому документі встановлено терміни проведення основних етапів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2010 році, зокрема, реєстрації осіб, які бажають узяти участь у зовнішньому ... Читати далі »
Переглядів: 692 | Додав: mrda | Дата: 02.12.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 »